English Čeština

Nabídka práce

OBSLUHA ŠESTIVŘETENOVÉHO AUTOMATU

Požadujeme:
- vyučen ve strojírenském oboru nebo praxe v oboru (není podmínkou, zaučíme)
- orientace ve výkresové dokumentaci (není podmínkou , zaučíme)
- znalost způsobů měření (není podmínkou, zaučíme)
- znalost anglického nebo německého jazyka výhodou (není podmínkou)
- základy práce s PC
- spolehlivost

Nabízíme:
- práci na HPP ve stabilní společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení 120 až 150Kč/1hod.
- perspektiva dlouhodobé spolupráce
- příspěvek na stravování
- příplatek za odpolení směnu
- práci ve dvousměnném provozu, bez sobot a nedělí
- zázemí tradiční společnosti v oboru

Náplň práce:
- obsluha strojů
- kontrola opracovaných či vyrobených kusů
- zodpovědnost za kvalitu vyrobených kusů
- komunikace s mistrem
- plnění a dodržování norem

Místo výkonu práce:

HYDRAP, spol. s r. o.
Návesní 1, Mladcová
760 01 Zlín

V případě zájmu zasílejte svůj životopis na: hydrap@hydrap.cz.
Kontaktní osoba: Pavla Vacková, personalistka

tel. +420 577 145 556